Eventing Plus
by Suzanne Bouten
Welkom
Even voorstellen
Für meine Deutsche Reiterfreunde
Instructie
Crosstraining
Ruiteropleiding Eventing 2019
Info & aanmelden crosstrainingen
Data crosstrainingen
Crossterreinen
Privé dressuur- & springlessen
Contact
Privacyverklaring
Links
Data crosstrainingen
De locaties met adressen vind je hier! / Die Adressen finden Sie hier!
Aanmelden via 
info@suzannebouten.nl / Anmelden über info@suzannebouten.nl 

** EEN BODYPROTECTOR IS VERPLICHT! / Eine Geländeweste ist Pflicht! **
BETALING NAAR: IBAN: NL86RABO0157356175 / BIC: RABONL2U t.n.v. Eventing Plus 
€ = betaling ontvangen / € = Zahlung erhalten

                                                     **Last update: 20-5-2019**

 Datum  Locatie   Omschrijving/opmerking
 MEI
 woe 22 mei  Diepenbeek BE  14.00-19.00  / € 27,50
 zat 25 mei  Diepenbeek BE*  9.30-17.00 tevens (+B/L ruiteropleiding) / € 27,50
don 30 mei  Wesel DE  10.00-16.30 (Duitse Feestdag) Adres / € 27,50
 =VOLL, nur noch Warteliste
   JUNI
 zat 1 jun  Grandorse  9.30-17.0 / € 32,50
woe 5 jun  Grandorse  13.00-19.00 / € 32,50
zat 8 jun  Dilkrath DE  Inschrijven via vereniging
 woe 12 jun  Merselo  14.00-19.30 / € 27,50
 zat 22 jun  Grandorse   9.30-17.00 (+B/L +BB ruiteropleiding) / € 32,50
woe 26 jun  Diepenbeek BE   14.00-19.00 / € 27,50
zon 30 jun   Dilkrath DE  Inschrijven via vereniging
JULI
woe 3 jul  Merselo  14.00-19.30 
 zat 6 jul  Wesel DE  9.30-16.00
woe 10 jul  Grandorse  13.00-18.00 € 32,50
zat 20 jul  Grandorse  Passie voor paard en pony event. Klik hier voor meer info & inschrijven
woe 24 jul  Diepenbeek BE   14.00-19.00
woe 31 jul  Wesel DE  13.30-19.00
AUGUSTUS
do 8 & vr 9 aug  Grandorse  crosstraining + oefencross (+BB ruiteropleiding)
woe 14 aug   Merselo   14.00-19.30
do 22 aug  Wesel DE  13.00-19.00
zon 25 aug
 Grandorse  Oefencross. Inschrijven nog NIET mogelijk
*Afsluiting voor BB/B/L ruiteropleidingen*
woe 28 aug  Diepenbeek BE  14.00-19.00
zat 31 aug  Ysselsteyn*  9.30-16.30
* wacht nog op bevestiging locatie.


** LET OP / ACHTUNG **
** NEEM JE GSM EN EEN BIJPASSEND HEADSET MEE! WE GEBRUIKEN DIT ALS INSTRUCTIESET TIJDENS DE TRAININGEN! **
** BITTE EIN HANDY MIT KOPFHÖRER MITNEHMEN! ** 
** LET OP / ACHTUNG **

MEI

woe 22 mei
Diepenbeek BE 14.00-19.00 VOORLOPIGE INDELING - VORLÄUFIGE EINTEILUNG
  16.00-17.00 vaste groep
Julie Leeuws L ?
Christine van Hooijdonk B/L ?
Vrij
 
  17.00-18.00
Ellen Van Olmen A
Lara Swerts A
Lene Rutten A/B zo laat mogelijk
€  Maya Kinable B pony

zat 25 mei Diepenbeek BE 9.30-17.00 VOORLOPIGE INDELING - VORLÄUFIGE EINTEILUNG
  9.30-10.30
Ramses Franssen B
Saskia Appelmans B
€  Vera Deguelle B
vrij

  10.30-11.30
 B/L ruiteropleiding
€  Noa van der Leeuw B D-pony
€  Esmee van der Sterren B d-pony
€  Jolie Schouren B
   +Theorie
   12.00-13.00
Ginger Bloemen B/L
€  Britt Bastings BB
€  Eva Kunnen BB 
Lotte Picard B

  13.00-14.00 L/M groep
Linda de Beukelaer L/M
Britt Dieteren B
vrij
vrij



don 30 mei Wesel  9.30-17.00 (Duitse Feestdag) VOORLOPIGE INDELING - VORLÄUFIGE EINTEILUNG
Warteliste: DE Annette Breuer E/A , DE Lara Fino E/A, Vera Kreienbaum E 10.00/12.00, DE Angelika Hellner E 10.00/12.00

  10.00-11.00
DE Julia Peters EA
DE Cheyenne Held EA
DE Annika Mönig E
DE Annika Buck E/A

  11.00-12.00  Privat Gruppe
DE Sabrina van Rüden B

DE Anna-Christina Komp B

  12.00-13.00
 Privat Gruppe
DE Désirée Ko EA
DE Christiane Schmidt


  13.15-14.15
DE Katrin Tendick E/A
DE Inga Vieten E
DE Rica Kreuzmann nach 12.00
Steffi Weikamp E/A

  14.15-15.15 A/L Gruppe
DE Michelle Kohnen L
DE Nicole Hermanns A/L
Jessica Dörge L/M
frei A/L

  15.15-16.15  Privat Unterricht

DE Astrid Kempkens

  16.15-17.15
Andrea Knorr E
Kirsten Becker E
Bettina Brouwer E
Janina Reuters E 


JUNI
zat 1 jun Grandorse 9.30-17.00 VOORLOPIGE INDELING - VORLÄUFIGE EINTEILUNG
  9.30-10.30
Willemijn  van Rooij BB d-pony
Sophie van Rooij BB c-pony
DE Nele Heckershof E d-pony Vormittags
DE Julia Peters BB

  10.30-11.30
DE Sonja May E
DE Inga Schwarz E/A
Roy Hendriks BB
Enya van Gils BB/B
 
  11.30-12.30
Ramses Franssen B
Jette Geuze B
Esther IJspeert B d-pony
vrij

  12.45-13.45
Liesbeth Ludin B laatste groep
DE Lara E/A
DE Annette Breuer E/A
vrij

woe 5 jun Grandorse 13.00-19.00
DE Julia Peters BB
DE Rabea Kaspers E/A

Rebecca Vallinga B/L

Blazinka Ritchi B
Emma de Nijs B

  16.00-17.00 privé les

Saskia Eggels B

woe 12 jun Merselo 14.00-19.30
DE Dana Rudolph E/A früh
DE Julia Peters BB
Liesbeth Ludin B

DE Nele Heckershof E nach 16.00
DE Annette Breuer E/A

zat 22 jun Grandorse 9.30-17.00 VOORLOPIGE INDELING - VORLÄUFIGE EINTEILUNG
9.30-10.30  B/L ruiteropleiding
Noa van der Leeuw B D-pony
Esmee van der Sterren B d-pony
Jolie Schouren B

 11.00-12.00
DE Julia Peters B
Diede Scheepers B
Anna Lena Ochlast E/A d-pony
DE Nele Heckershof E vormittags
  12.15-13.15
DE Anna Lüngen E/A
DE Britta Gorholt E/A
vrij
vrij

vrij  13.15-14.15
Ramses Franssen B
Vera Deguelle B
Esther IJspeert B d-pony
Josien Thijssens B d-pony

  14.30-15.30 L/M groep

Linda de Beukelaer L/M
vrij
vrij



woe 26 jun Diepenbeek BE 14.00-19.00
Julie Leeuws L onder voorbehoud
JULI
woe 3 jul Merselo 14.00-19.30
DE Julia Peters BB

zat 6 jul  Wesel DE  9.30-17.00
DE Julia Peters BB
DE Cathrine Hofmann A/L
DE Danica Born E/A
DE Nicola Leveloh E


woe 10 jul Grandorse 13.00-18.00
DE Julia Peters BB

woe 24 jul Diepenbeek BE 14.00-19.00
Julie Leeuws L

woe 31 jul Wesel DE 13.00-19.00
Saskia Leveringhaus E
Sabrina Leveringhaus E
DE Julia Peters BB
DE Annette Breuer E/A
DE Lara Fino E/A
DE Valentina Christou E > 16.00
AUGUSTUS

vri 9 aug - Grandorse 
DE Cathrine Hofmann A/L

woe 14 aug - Merselo
DE Julia Peters BB

don 22 aug - Wesel DE 13.00-19.00
DE Julia Peters BB
DE Jessica Miele B
DE Danica Born E/A
DE Anna Lea Herfeld E d-pony bei Nicola
DE Nicola Leveloh E bei Anna


woe 28 aug - Diepenbeek BE
Julie Leeuws L

zat 31 aug - Ysselsteyn
DE Julia Peters BB
Willemijn  van Rooij BB d-pony
Sophie van Rooij 
BB c-pony